Kiralama Koşulları

 

KİRALAMA SÜRESİ

En kısa kiralama süresi 24 saattir. Teslim gecikmelerinde 20 tl ve 30 tl gibi aracına göre değişen saatlik ücret alınır . Toplam 3 saati aşan gecikmelerde tam gün ücreti alınır.

UZUN SÜRELİ KİRALAMALAR

Uzun süreli kiralama için en az kiralama süresi 30 gündür. Özel fiyat uygulanır. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için 0366 212 23 80. 0532 226 41 57 Dabanoğlu Rentacar Ofisini arayabilirsiniz.

TEK YÖN KİRALAMA

Aracın teslim alındığı şehirden başka bir şehirde iadesi durumunda kiralama süresine bakılmaksızın Tek Yön Ücreti uygulanır. Tek yön ücret bilgileri için size en yakın Dabanoğlu Rent a Car Ofisini arayabilirsiniz.

ARAÇ TESLİM ALMA - ARAÇ BIRAKMA

24 saat kesintisiz hizmet veren ve günün her saatinde Evinize, İşyerinize, Otelinize, ve havalimanına hızla araç bırakılır ve teslim alınır. Ayrıca yolcu tranferi yapılır.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      
HAVA LİMANLARI HİZMET ÜCRET                                                                                                                            

24 Saat kesintisiz hizmet veren Uluslar Arası Hava Limanında rent a car Ofislerinden yapılan kiralamalarda Hava Alanı Hizmet ücreti alınmaz.

SÜRÜCÜ BELGESİ - KULLANIM YAŞI

En az 20 yaşını doldurmuş 1 yıllık gecerli ehliyet sahipleri olan şahıslar araç kiralayabilir.., Lüks araclarda ise en az 20 yaşını doldurmuş olma mecburiyeti vardır.

İLAVE SÜRÜCÜ

Kiracı dışında aracın başkası tarafından kullanılabilmesi ancak sürücü belgesi ve kullanım yaşı kurallarına uygun sürücülerin geçerli kimlik ve ehliyetlerinin sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Başka kayıt yoksa ve kazanın kaydı olmayan sürücü tarafından yapıldığı tespit edilirse sigortalar geçersiz olur.

FİYATLARA DAHİL OLAN - OLMAYAN HUSUSLAR

Özel şöför , Bebek koltuğu , Navigasyon ücretsizdir.                                                                                                                                                                                                                                                                                                  
ÖDEME - DEPOZİT

Kira ücretlerinin ödenmesinde geçerli tüm kredi kartları kabul edilir. Araçların müşteriye teslimi istenildiği takdirde full depo yakıt ile yapılır, full depo yakıtla geri alınır, eksik veya boş depo yakıtla yapılan iadelerde yakıt fark ücreti, servis ücreti ilavesiyle talep edilir.

TRAFİK CEZALARI

Türkiye'deki trafik yasaları otoyollarda en çok 120km. , şehirlerarası yollarda 90km. ve şehiriçlerinde ise 50km. hıza izin vermektedir. Park ederken PARK YASAĞI işaretlerine uyunuz. Trafik yasalarına uyulmamasından ve kiracının kusurundan doğabilecek hareketlere uygulanacak trafik cezaları ve yasal sorumluluklar kiracıya aittir. Araç bırakıldıktan sonra Dabanoğlu rentacar'a ulaşan trafik cezaları kiracıya yansıtılır ve ilgili tutar nakit olarak veya kredi kartı (mail order) ile kiracıdan tahsil edilir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman sözleşme süresi içinde kabul edilir.

DABANOĞLU RENT A CAR FİYAT VE KOŞULLARI İLE TARİFEDE BELİRTİLEN ARAÇ TİPLERİNİ ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR.